Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

www.SDS.Komandosow.Caritas.pl

ROK 2006

DZIENNIK ADAMA

Nie chcę iść do żadnego sklepu wolę jeszcze sobie popisać i tyle bo lubię. Bo ja jestem zmęczony i wyczerpany i koniec kropka i tyle

Adam, 13 I 2006, godz. 10.08

...i mam ochotę na batonika w czekoladzie i na orzeszki ziemne na banana mam smak i na plisingera skusiło by bym sobie zjadł i podzielił się z Kasią i koniec innym bym też dał i na tym polega moje życie i to nie pierwszy raz tutaj chodzę tylko 2 lata (…) Bo ja bym napił się czekolady na gorąco a ja dzisiaj czuję się świetnie i wspaniale .

Adam, 6 II 2006, godz. 9.18

...a za miesiąc jak się zrobi ciepło i przyjdzie taki dzień że będzie dobrze i okay

czyli to jest przejściowy okres przejściowy z zimy na wiosnę i taki mam charakter że różnie się zachowuję i nie na miejscu może będę  się zachowywał się dobrze i z umiarem i ponieważ muszę panować nad nerwami bo czasem mogę sobie narobić wstydu i kłopotu i dlatego tu chodzę że nie wiem co robię różnie to bywa i chyba chciałbym jeszcze pisać godzinę albo 3 lub 4 godziny i pięć godzin i 12 godzin tylko mój umysł nie nadąży i jestem ciągle zmęczony i wyczerpany umysłowo fizycznie i psychicznie nie wiem dlaczego nie wiem po prostu nie wiem i nie chcę wiedzieć żeby było lepiej to trzeba się starać i kontrolować i tyle.

Adam, 2 III 2006, godz. 12.23

...panuję nad emocjami i zachowuję się chyba normalnie przecież nie jestem aż taki głupi prawda ? no chyba nie jestem aż taki strasznie umysłowo chory żeby chyba nie myśleć po prostu muszę być odpowiedzialny ale nie wiem co będzie za rok i muszę być za drugiego człowieka też odpowiedzialny i dlatego że jesteśmy chorzy umysłowo jeden myśli więcej i mniej i to tak już to w życiu jest i tak to musi być...

Adam, 2 III 2006, godz. 14.23

Nie wiem czy zasłużyłem czy ja byłem grzeczny czy warto dostać ciastko czy też nie bo ja lubię ciastko owszem tylko potem może być dobrze po cieście bo przyjemnie smakuje i lubię dobre piwo se wypić i poczytać książkę i dlatego dzisiaj dobra pogopda i senna pogoda muszę się obudzić a po za tym ząb mnie nie boli i dlatego że jestem poważny często albo jak czasami . Ja bym poszedł do domu i sobie zapalił papierosa ale ja nie palę i żyje . Jajka kurczak z rożna kotlet schabowy i mleko to wszystko picie i jedzenie ale jesć trzeba i pić nie za dużo z umiarem dlatego że lubię czekoladę na gorąco wypić jak bym wypił kakao to bym zasnął i było by że bym kiełbasę zjadł i mama przychodzi bo odgrzeje pierogi na obiad i pójdzie do sklepu po zakupy chyba że dzisiaj była w sklepie to kupiła chleb masło mleko i cukier byłem tutaj to nie wiem czemu nie chcę nic mówić i dlatego pomogę . Napiję się zielonej herbaty lub ceylon w domu lub lipton i pójdę spać lub na ławkę dobudziłem się po raz drugi

Adam, 18 V 2006, godz. 15.07

I wolę się blokować cały dzień i dlatego że tutaj też muszę się blokować i nic w świetlicy bo jak trzeba to lepiej z nikim nie zaczynać bo użyje siły w bloku lub sprytu i złamę huliganom rękę i skopę huliganom tyłki bo trzeba się bronić i rozkwasić huliganom nos bo jak jest trzech to nie bardzo a jak dwóch czy jeden to spryt i rzucić ich o ziemię w bloku .

Jak się pijus opije to ma wizję i zwidy i dokucza kobietom i mężczyznom i pije mleko i żyga i po piwie i wymiotuję . Bo to jest spryt że jak kobieta zasługuje na sen to nie ma w tym nic złego pijus pod barem kiedyś jak miałem 22 lata czy 23 czy 24 lata to wypiłem sześć piw pod barem i czuję się jak pijany byłem wtedy naćpany lekami że będzie to mój sen to będzie mój sen echo echo i będą same dziewczyny i łobuzy . I będą szaleć od rana do nocy i już nie postanawiam czynić zła . Pan Jezus jest wszędzie i trzeba do niego się modlić i chodzić do kościoła i do spowiedzi iść i mecze oglądać i dlatego że fala mózgu pracuje wolniej kiedy się nic nie mówi i wtedy jest dobrze ale modlitwa wymaga chęci i nie ogladać filmów i być dojrzałym jak .Miłosz i pan kierownik chodzić spać przykładowo dzisiaj o godzinie 20:00 lub 21:00 i wstawać o 4:30 rano lub 7:30 rano i żyć jak człowiek a nie jak roślina pan Jezus nauczał żebyśmy byli dobrzy dla innych i unikali huliganów i bójek i iść ul. Spokojnie i nikogo nie zaczepiać tylko zjeść sobie ciastko i poczytać książkę.

Adam, 20 IX 2006, godz. 14.40

Wyciszyłem się ale to o niczym nie świadczy tylko trzeba opanować umysł i napisać coś z sensem np. Nie idę dzisiaj na pole bo jest zimno i dlatego siedzę pod pierzyną w łóżku i czekam na sen aż się wyśpię i napiję się zielonej herbaty albo nie jem kolacji bo nie będę głodny albo słucham muzyki wyciszającej i pobudzającej bo to wpływa moja muzyka na szare komórki mózgowe i pamięciowe komórki mózgowe . Portugalskie piosenki to takie pobudzające lub uspokajające vangelis to nie jest bo to jest co innego a kryminał co innego ja bym posłuchał jakiejś piosenki Kasi

Kowalskiej . Ja bym się teraz przespał i na kanapie na fotelu bo muszę potem nabrać sił na komputer i to o 15:00w domu będę spał a tu nie mogę dlaczego muszę lekarstwo zażyć persen przeciwko depresyjny lek albo idę na atlas na orbitrex albo na rowerek treningowy . Przeczytałem artykuł i to na komputerze .

Adam, 6 X 2006, godz. 14.21

Jan Paweł 2 papież Karol Wojtyła nie żyje miał kiedyś raka i zmarł po nim pojawił się 16 i jest papieżem . Kiedyś . Mariusz powiedział na papieża nieładnie i papież jest święty bo jest pobożnym człowiekiem i dlatego idę na basen bo muszę popływać sobie w wodzie . I potem pan kierownik odwiezie mnie do domu samochodem i pójdę spać może poproszę sąsiada o herbatę i napiję się 1 w domu 2 w świetlicy 3 do obiadu . 4 wypiję w domu dzisiaj Mariusz będzie na basenie a Jola też idzie na basen i będzie uczyła się pływać ja też będę pływać . Muszę się zdrzemnąć .

Adam, 17 X 2006, godz. 13.13

DZIENNIK ADAMA